Vzdělávání Daňové a účetní semináře

Daňové a účetní semináře

Nedílnou součástí našich služeb pro klienty v oblasti daní a účetnictví je i poskytování vzdělávání, a to jak formou kurzů a seminářů pro veřejnost, tak speciálních kurzů a seminářů dle požadavků klienta pro jeho zaměstnance.
Témata našich seminářů postihují nejčastěji novely zákonů v těchto oblastech, stejně jako připomenutí potřebných informací ve správném čase. 

Díky tomu, že lektory našich seminářů jsou odborníci z praxe, přináší naše semináře účastníkům možnost poznání řady praktických zkušeností, které mohou uplatnit ve svých firmách. Lektoři se rekrutují z našich poradců s dlouholetými praktickými zkušenostmi.

V roce 2014 budeme zařazovat semináře řešící aktuální zajímavé problémy. A aby si mohli zájemci rezervovat prostor ve svém náročném časovém programu, aktuální témata následujícího semináře a termín budeme zveřejňovat vždy alespoň měsíc předem.

Přehled všech zveřejněných plánovaných seminářů najdete v sekci AKTUALITY.

 

 

Seminář v Brně na téma: DPH v roce 2019 - PLNĚ OBSAZENO

Dne 10. prosince 2018 se v Brně uskuteční seminář Ing. Ivany Langerové, ve kterém se posluchači seznámí s problematikou DPH pro rok 2019.

Seminář v Brně na téma: DPH v roce 2018

Dne 13. prosince 2017 se v Brně uskuteční seminář Ing. Ivany Langerové, ve kterém se posluchači seznámí s problematikou DPH pro rok 2018.

Seminář v Brně na téma: DPH v roce 2017

Dne 17. května 2017 se v Brně uskuteční seminář Ing. Ivany Langerové, ve kterém se posluchači seznámí s problematikou DPH pro rok 2017.

Seminář v Brně na téma: DPH v roce 2017

Dne 9. ledna 2017 se v Brně uskuteční seminář Ing. Ivany Langerové, ve kterém se posluchači seznámí s problematikou DPH pro rok 2017.