PORADCI

Ing. Jiří Gawel
Zakladatel společnosti, kromě daňového poradenství, auditu a lektorství se zabývá i ekonomickým poradenstvím, kterému se profesně věnuje už od roku 1984. Ekonomické předměty přednášel i na vysokých školách, např. Finanční řízení podniku. Ve společnosti v ekonomickém poradenství působí jako senior konzultant, řeší komplikované problémy u klientů, metodicky vede své kolegy a vyhledává nová řešení.
E-mail: gawel@betabrno.cz
tel: +420 602 767 547

 

Terézia Miklášová, MBA
Ve společnosti pracuje od roku 2007, po získání zkušeností na pozici asistenta ekonomického poradce se pod vedením zkušených poradců vypracovala na pozici ekonomického poradce. Ve společnosti je odborníkem na obchodní společnosti a operace s nimi. Pod jejím vedením bylo provedeno mnoho úspěšných přeměn obchodních společností. Působí i jako lektorka převážně na seminářích v rámci společnosti. Ve společnosti má na starosti také zajištění a provádění due diligence u klientů.
E-mail: miklasova@betabrno.cz
tel: +420 725 571 536

Ing. Lenka Červenková
Ve společnosti pracuje od roku 2011 na pozici asistenta ekonomického poradce. Již během své krátké praxe je schopna řešit předložené problémy. Spolu s Teréziou Miklášovou tvoří skvělý tým, který spolu s našimi externími spolupracovníky - notářkou JUDr. Havránkovou a znalci V. a L. Zimovými - zajišťují v naší společnosti oblast přeměn a operací s podnikem.
E-mail: lcervenkova@betabrno.cz
tel: +420 725 571 528

Od srpna vyšší minimální mzda o 500 Kč a změny v zákoníku práce

Prvního srpna 2013 dojde ke zvýšení základní sazby minimální mzdy o 500 Kč a současně začne být účinná novela zákoníku práce.

Od dubna Czech POINT v bance i z domu

Majitelé datových schránek mají možnost zařídit výpisy z rejstříků z pohodlí domova a zdarma. Nové jsou také služby Czech POINTu přímo v bance ČSOB.

Změny v živnostenském podnikání

Novela, která přináší změny v zákoně o živnostenském podnikání, začala platit od 30. června 2012. V souvislosti s ní došlo i k rozšíření služeb živnostenského úřadu jako centrálního registračního místa.

Novela zákona o veřejných zakázkách

Dubnová novela zákona s sebou přináší změny jako je snížení limitů veřejných zakázek, nový pojem významná veřejná zakázka nebo zpřísnění podmínek pro zadávání zakázek na stavební práce.