Vzdělávání LEKTOŘI

LEKTOŘI

Ing. Jiří Gawel
Zkušený lektor, přednáškové činnosti se věnuje od roku 1987, kdy působil jako vyučující Účetnictví a Finančního řízení podniku na vysoké škole v Brně. Následně přednášel pro vzdělávací agentury, externě na vysoké škole Sting v Brně. Vede semináře věnované účetnictví, daním, finančnímu řízení a především semináře, na kterých je propojeno více oborů, jako obchodní právo a daně, obchodní právo a účetnictví apod. Účastníci jeho seminářů oceňují především jeho srozumitelný výklad a schopnost upozornit na propojení přednášené problematiky a jiné obory.

Ing. Ivana Langerová
Zkušená lektorka, specialistka na DPH, v této oblasti vede semináře pro naši společnost i další společnosti včetně Komory daňových poradců již od roku 1992. Účastníci jejích seminářů oceňují především její obrovské praktické zkušenosti v této oblasti a velmi srozumitelný způsob výkladu.

Ing. Radim Dvořák
Zkušený lektor, specialista na daně. Kromě přednášení v naší společnosti je zároveň externím pedagogem na vysoké škole Sting v Brně. Účastníci jeho seminářů oceňují především jeho odbornost a schopnost vysvětlit lidsky danou problematiku.

Ing. Renata Kohoutová
Specialistka na účetnictví a audit, dokáže velmi rychle přenést do výkladu své dlouholeté zkušenosti z praxe.

 

organizace seminářů:
Eva Letevová, DiS

E-mail: info@betabrno.cz
tel: +420 602 731 690